ZVUKOVÉ KULISY - GENERÁTORY BÍLÉHO ŠUMU
kontaktyprávní doložkajak to fungujediskuzeobchodní podmínkynákup: 0,00 Kče-shop novinky

Ruší Váš spánek hlasití sousedé?

Trápí Váš spánek nežádoucí zvuky
jako je štěkání psa, hluk z ulice,
či chrápající protějšek?

Má Vaše malé dítě problémy
s usínáním a často se budí?

Pokud chcete na tyto problémy
najít řešení,
jste na správném místě!

Jak funguje BÍLÝ ŠUM?

Řešení nespavosti – pro klidné noci a svěží rána

Špatně se Vám usíná, trpíte nespavostí? Ruší vás hlasití sousedé, hluk z ulice nebo pískání v uších? Pracujete ve směnném provozu a toužíte po klidném spánku? Nabízíme vám přístroj, který vytváří příjemnou zvukovou kulisu – takzvaný bílý šum. Maskuje nežádoucí zvuky a pomáhá při usínání či relaxaci nebo zlepšuje vaši koncentraci při práci nebo studiu. Účině pomáhá proti nespavosti a špatnému usínání.

Co je to bílý šum

Bílým šumem rozumíme mnohofrekveční zvuk, který překrývá nežádoucí hluk z okolního prostředí díky jeho rušení vlastním zvukem na stejné frekvenci. Používá se i v některých nahrávacích aparaturách právě proto, že potlačuje nevhodné vnější zvuky. V přírodě dochází ke vzniku bílého šumu například u vodopádů, při hustém dešti nebo za příboje u moře. Tyto zvuky využíváme pro naše přístroje.

Není to žádná laciná hračka

Jde o kvalitní výrobky firmy Sound Oasis,, která zvukové kulisy vyrábí už přes 20 let. Má spokojené zákazníky po celém světě – včetně České republiky. „Poprvé od svých 14 let neslyším hluk aut z ulice a spím celou noc. Přístroj jsem doporučila ostatním,“ říká nadšená Sandra ze Zlína.

Podobně to vidí i Ivana z Prahy: „Nikdy by mě nenapadlo, že budu usínat s přístrojem, který vydává zvuk. A spím jako mimino!“ Petr z Ostravy přístroji nejprve nevěřil, ale nakonec si ho koupil. „Měl jsem opravdu velké problémy se spaním, rušil mne neustálý štěkot psa v sousedství. Tak jsem se odhodlal a koupil si ho. Bál jsem se, že jde o podvod. Ale ono to opravdu funguje.“

Přístroje jsou vhodné pro všechny, kteří špatně spí nebo mají problémy s koncentrací. Lékaři je doporučují i maminkám s malými dětmi postiženými nespavostí. Jestliže se vaši potomci často budí a pak jsou mrzutí, dopřejte jim bílý šum. Lékařské studie potvrzují, že lidé, kteří používají tuto zvukovou kulisu, usínají rychleji, spí klidněji a déle.

Jaroslav z Plzně vtipně dodává: „Manželka už mi nenadává, že nespím, když ona potřebuje spát. Naopak. Teď spím déle než ona.“

Sound Oasis pomáhá stovkám tisíc lidí trpícím lehkým spánkem, či nespavostí

Jde o nejpopulárnější model zvukové kulisy, díky které můžete lépe spát. Přístroj vyluzuje stálý, příjemný zvuk proudícího vzduchu – takzvaný bílý šum. Jeho frekvenční rozsah je široký a zvuková kvalita vynikající, takže spolehlivě ruší všechny nežádoucí zvuky, kvůli kterým nemůžete spát. Přístroj je lehký, snadno přenosný a jednoduchý na ovládání.

Možnost do 14 dnů vrátit nepoškozené zboží, pokud s ním nebudete spokojeni!www.filtry-voda.cz | © 2009–2019 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek